PS122WF1302T4E
MFR.Part #
PS122WF1302T4E
JLCPCB Part #
C2793839
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 2W 500V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS