ERJ-A1BF1R0U
MFR.Part #
ERJ-A1BF1R0U
JLCPCB Part #
C4276537
Description
-55℃~+155℃ 1.33W 1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS