CP0010R6800KE663
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP0010R6800KE663
JLCPCB Part #
C1403119
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10W 680mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS