CMF6015K000FHBF
MFR.Part #
CMF6015K000FHBF
JLCPCB Part #
C1423734
Description
-55℃~+175℃ 15kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors