CMF555K6200DEBF
MFR.Part #
CMF555K6200DEBF
JLCPCB Part #
C1425167
Description
-55℃~+175℃ 5.62kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors