CMF5570K000FEBF
MFR.Part #
CMF5570K000FEBF
JLCPCB Part #
C1400397
Description
-55℃~+175℃ 500mW 70kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors