BFC238566242
MFR.Part #
BFC238566242
JLCPCB Part #
C3794164
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2.4nF 700V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS