BFC238556242
MFR.Part #
BFC238556242
JLCPCB Part #
C3787241
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 2.4nF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS