500D156M400GK2
MFR.Part #
500D156M400GK2
JLCPCB Part #
C1650446
Package
Plugin,D16xL44.5mm
Description
-20℃~+85℃ 15uF 16mm 2000hrs@85℃ 400V 44.5mm ±20% 插件,D16xL44.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded