500D307M050FH2A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
500D307M050FH2A
JLCPCB Part #
C1604409
Package
Plugin,D12.5xL38mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 2000hrs@85℃ 300uF 38mm 50V ±20% 插件,D12.5xL38mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded