AR02BTB2371
MFR.Part #
AR02BTB2371
JLCPCB Part #
C6125342
Description
-55℃~+155℃ 2.37kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS