SCR0603F21K5
MFR.Part #
SCR0603F21K5
JLCPCB Part #
C3016352
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21.5kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS