SCR1206J22M
MFR.Part #
SCR1206J22M
JLCPCB Part #
C3018098
Description
-55℃~+155℃ 200V 22MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS