RMC120624.9K1%N
MFR.Part #
RMC120624.9K1%N
JLCPCB Part #
C269612
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS