RMC04022.21%N
MFR.Part #
RMC04022.21%N
JLCPCB Part #
C325532
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS