RN1WS49.9ΩFT/BA1
MFR.Part #
RN1WS49.9ΩFT/BA1
JLCPCB Part #
C385396
Description
1W 350V 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9.2mm Through Hole Resistors ROHS