LSXND5050XAT3R3MMG
MFR.Part #
LSXND5050XAT3R3MMG
JLCPCB Part #
C6653716
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
3.3uH 3.6A 30mΩ 3A ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS