NRS5030T330MMGJV
MFR.Part #
NRS5030T330MMGJV
JLCPCB Part #
C2046283
Package
SMD,4.9x4.9mm
Description
1.15A 292.5mΩ 33uH 800mA AEC-Q200 ±20% SMD,4.9x4.9mm Power Inductors ROHS