SMAJ45AHM2G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMAJ45AHM2G
JLCPCB Part #
C2444689
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 400W 45V 5.5A 50V 72.7V TVS Unidirectional SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS