1.5KE100CA A0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE100CA A0G
JLCPCB Part #
C485020
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 11.4A 137V 1uA 85.5V 95V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS