1.5KE180CA A0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE180CA A0G
JLCPCB Part #
C2624855
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 154V 171V 1uA 246V 6.4A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS