1.5KE43AG
Extended
Manufacturer
onsemi
MFR.Part #
1.5KE43AG
JLCPCB Part #
C3709983
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW 25.3A 36.8V 40.9V 59.3V 5uA Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS