664A1003ALF
Extended
Manufacturer
TT Electronics
MFR.Part #
664A1003ALF
JLCPCB Part #
C19439768
Package
SOIC-8
Description
100kΩ 100mW 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ SOIC-8 Resistor Networks, Arrays ROHS