THS504R7J
MFR.Part #
THS504R7J
JLCPCB Part #
C1525468
Description
4.7Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS