THS5047RJ
MFR.Part #
THS5047RJ
JLCPCB Part #
C1525713
Description
47Ω 50W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS