AHA500FB-2R87
MFR.Part #
AHA500FB-2R87
JLCPCB Part #
C1568085
Description
2.87Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS