T9CP2A54-240
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
T9CP2A54-240
Description
-40℃~+85℃ 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) 15ms 15ms 240V 250V@AC 30A AgSnO2 - Power Relays ROHS