RU73X1J4K42LTDF
MFR.Part #
RU73X1J4K42LTDF
JLCPCB Part #
C4040415
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS