RU73X1J4K22LTDF
MFR.Part #
RU73X1J4K22LTDF
JLCPCB Part #
C4139307
Description
-55℃~+155℃ 4.22kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS