RU73X1E4K42LTDF
MFR.Part #
RU73X1E4K42LTDF
JLCPCB Part #
C4274355
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS