C3A36RJT
MFR.Part #
C3A36RJT
JLCPCB Part #
C1404404
Description
-55℃~+200℃ 36Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS