RA73F2A11K8BTD
MFR.Part #
RA73F2A11K8BTD
JLCPCB Part #
C4028496
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 11.8kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS