3430A3F5R6TE
MFR.Part #
3430A3F5R6TE
JLCPCB Part #
C6059224
Description
-55℃~+155℃ 3W 5.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS