PB114006
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
PB114006
JLCPCB Part #
C5823214
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10A 10ms 20ms 400V@AC 6V AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS