HSA50R75J
MFR.Part #
HSA50R75J
JLCPCB Part #
C1568015
Description
50W 750mΩ Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS