H8953KDCA
MFR.Part #
H8953KDCA
JLCPCB Part #
C1405448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS