H8125RBYA
MFR.Part #
H8125RBYA
JLCPCB Part #
C3491895
Description
-55℃~+155℃ 125Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS