H81K15BYA
MFR.Part #
H81K15BYA
JLCPCB Part #
C1408613
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS