H4P12R1DCA
MFR.Part #
H4P12R1DCA
JLCPCB Part #
C1408837
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS