H4590KBZA
MFR.Part #
H4590KBZA
JLCPCB Part #
C1408911
Description
-55℃~+155℃ 500mW 590kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS