H43K48BCA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H43K48BCA
JLCPCB Part #
C1411642
Package
Plugin
Description
3.48kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS