355056KFT
MFR.Part #
355056KFT
JLCPCB Part #
C4050402
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS