Y14533K60000V9L
MFR.Part #
Y14533K60000V9L
JLCPCB Part #
C1493660
Description
-55℃~+125℃ 3.6kΩ 600mW Metal foil resistor ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS