Y00073K00450A9L
MFR.Part #
Y00073K00450A9L
JLCPCB Part #
C1469208
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 3.0045kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS