CRGP1210F220R
MFR.Part #
CRGP1210F220R
JLCPCB Part #
C3917340
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS