CRGH2010J43K
MFR.Part #
CRGH2010J43K
JLCPCB Part #
C2134961
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS