ERJ-U1DF24R0U
MFR.Part #
ERJ-U1DF24R0U
JLCPCB Part #
C1014732
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS