KRPA-14DY-48
MFR.Part #
KRPA-14DY-48
JLCPCB Part #
C6281648
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 48V 5A Silver SOCKETABLE Power Relays ROHS