H8866KDZA
MFR.Part #
H8866KDZA
JLCPCB Part #
C1432792
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS