RP73D2B1K02BTDF
MFR.Part #
RP73D2B1K02BTDF
JLCPCB Part #
C1727656
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS